Aktualności
 

Aktualności

 

 

VII Zjazd Rycerstwa Chrześcijańskiego

Szanowni Państwo,

Chorzowskie Bractwo Rycerskie Bożogrobców dziękuje wszystkim Grupom Rekonstrukcji Historycznej, które tak licznie zaszczyciły nas swoją obecnością na VII Zjeździe Rycerstwa Chrześcijańskiego w dniu 4 i 5 czerwca 2016 r. w Muzeum" Górnośląskim Parku Etnograficznym"w Chorzowie. Dzięki miłej atmosferze, profesjonalizmowi i zaangażowaniu wszystkich GRH byliśmy świadkami wspaniałego widowiska, które na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Chorzowa, którzy licznie przybyli - przeszło 15 tys. osób - na Zjazd Rycerski
Pragniemy podziękować przybyłym na VII Zjazd zespołom Muzyki Dawnej, rzemieślnikom oraz wystawcom.
Szczególnie podziękowania składamy wszystkim woluntariuszom z Zespołu Szkół Gastronomiczno – Usługowych oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Chorzowie, a także rzemieślnikom zatrudnionym w tej szkole za reperację sprzętu i przygotowanie go do Zjazdu.

Wyrazy wdzięczności za wsparcie organizacyjne VII Zjazdu Rycerstwa Chrześcijańskiego składamy również władzom miasta Chorzów, przede wszystkim Prezydentowi Miasta Chorzów Andrzejowi Kotali i Wiceprezydentowi ds. społecznych Wiesławowi Ciężkowskiemu oraz wszystkim pracownikom Urzędu Miasta Chorzów za zaangażowanie i wszechstronną pomoc w organizację Zjazdu, w szczególności pracownikom Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki w tym tradycyjnie już Aleksandrze Łamik.

Adam Lisek
Chorzowskie Bractwo Rycerskie Bożogrobców

 
2012 © Chorzowskie Bractwo Rycerskie Bożogrobców